Esenyurt Masaj Salonu Hayallerinizi Süsleyen Bayan

Selam ben Arzu, sarı saçlı ve esmer tenli bir bayanım. Yaşadığım güzel bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Esenyurt Masaj Salonu Bayan olarak çalıştığım sıralarda yolda geçen bir arabanın bana laf attığını duydum. Çünkü mini bir etek ve üzerime askılı bir atlet giymiştim. Göğüs uçlarım dışarıda görünüyordu.

Onların lafları arasında yürümeye çalışırken bir yandan da arabaların korna seslerini duyuyordum. Bir an da yalnız yürüyen bir beyefendi yanıma yürüdü. Bana bakarak sizi isterseniz koruyabilirim dedi. Siz kimsiniz dediğim sırada polisim dedi. Beraber evime doğru yürüdük. Onu eve davet etsem de gelmek istemedi. Ama ben çok zorladım. Gelip salona geçti. Kendisini rahat hissetmesi için ona kahve yaptım.

Esenyurt Masaj Salonu Bayan ile Unutulmaz Anlar Yaşayın

Biraz sohbet ettikten sonra kucağına geçtim. Beni çok azdırmıştı. Onunla beraber boşalmak istiyordum. İki yandan beni kavrayıp kendine doğru çekti. Dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. Ardından boynumu öptü. Saçlarımı toplayıp sikine doğru eğdi. Ağzıma aldığım en büyük ve en kalın siklerden birisiydi. Dudaklarımı üzerinde gezdirirken bir an da kendimi onun kucağında buldum. Beni zıplattıktan sonra yere domaldım. Ellerimle kalçamı ayırıp içime sokmaya başladı.

Üst üste kökledikten sonra içime boşaldı. O an ne yapacağımı bilemedim hemen üzerimi alıp banyoya koştum kendisi de evden çıktı. O günden sonra bir daha göremedim. Esenyurt Mutlu Son Masaj olarak ilk defa böyle bir şey yaşamıştım.  

Bir yanıt yazın